Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2008 > Kevätlautanen, Lähtölista

Kevätlautanen, Lähtölista

LUOKKA I PERUSMERKKI

verryttely 8.40-9.00

1. Jemna Heroum – Nicki KrR

2. Emilia Toikander – Lupsun Pimu KrR

3. Tony Rimmi – Micis Pandora KrR

4. Maria Engberg – Homka KrR

5. Henna Harjula – Nicki KrR


LUOKKA II a ja b C-MERKKI

verryttely 9.55-10.15

1. Margareta Segerståhl – Baro KrR (II a)

2. Susanne Ström – Lupsun Pimu KrR (II b)

3. Mikaela Kulo – Micis Pandora KrR (II b)

4. Aino Koikkalainen – Graf-Fitti KrR (II b)

5. Anna Kulo – Conversano KrR (II b)


verryttely 10.55-11.15

6. Margareta Segerståhl – La Brau KrR (II a)

7. Ari Kurki – Clinton KrR (II b)

8. Raisa Kettunen – Pepi KrR (II b)

9. Henna Lyytinen – Graf-Fitti KrR (II b)

10. Roosa Kunnas – Conversano KrR (II b)


verryttely 11.55-12.15

11. Anette Laiho – Luci KrR (II b)

12. Julia Rimmi – Clinton KrR (II b)

13. Pihla Silen – Pepi KrR (II b)

14. Jenni Taberman – Mr Mister TLR (II a)


verryttely 12.50-13.10

15. Ulla Maristo – Rina KrR (II b)

16. Milla Kuusisto – Taika-Hamlet DC (II a)

17. Susanna Engelbarth – Contimo ImRa (II a)

18. Martina Stjernberg – Vintilla KrR (II a)

19. Joanna Tauschi – Region KrR (II b)


LUOKKA III B-MERKKI

verryttely 14.05-14.25

1. Milla Kuusisto – Taika-Hamlet DC

2. Ulla Maristo – Rina KrR

3. Leena Juvonen – Homka KrR

4. Susanna Engelbarth – Contimo ImRa

5. Martina Stjernberg – Vintilla KrR


verryttely 15.05-15.25

6. Ulla Seuranen – Whoopie EsKaRa

7. Nana Sljahta – Region KrR

8. Jenny Takkinen – Hera MAJORAN

9. Maria Veranen – Symphatil Hazy Becks KnR


verryttely 16.00-16.20

10. Tiina Tammenkoski – Tuli-Muisti SRS

11. Meira Sinkkonen – Riinan Heinä KrR

12. Ulla Seuranen – Spinner’s Image EsKaRa

13. Aliisa Kultti – Tyson KrR


LUOKKA IV A-MERKKI

verryttely 17.10-17.30

1. Ulla Seuranen – Spinner’s Image EsKaRa

2. Martina Stjernberg – Riinan Heinä KrR

3. Hanna Hellstedt – Cojac KrR

4. Margareta Segerståhl – Mingo KrR

5. Marita Kari – Port Vendres KYIF


verryttely 18.10-18.30

6. Ulla Seuranen – Whoopie EsKaRa

7. Anne Avela – Cojac KrR

8. Pirja Sulkumäki – Jannupoika PR

9. Heidi Selänne – Virkkuliini SHaRa


« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään