Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2009 > Jaakon Palkinto, Lähtölista

Jaakon Palkinto, Lähtölista

LÄHTÖLISTA JAAKON PALKINTO 13.9.2009

 

LUOKKA 1 A JA B HELPPO C:2 + Kalkkis Cup -kisaajat luokan ulkopuolella

 

1. verryttely 8.40-9.00

  1. Emmi Moilanen Very Happy L-ER A
  2. Margareta Segerståhl – Rigo KrR K
  3. Jarmo Huunonen – Samson KrR B
  4. Päivi Mononen – Lupsun-Pimu KrR B
  5. Meri Lindroth – Pel Philip PunRa A

 

2. verryttely 9.30-9.50

  1. Margareta Segerståhl – Tjeremy KrR A
  2. Anna-Kaisa Oldenburg – Santos KrR A
  3. Johanna Wikström – Löwe PR A
  4. Anna Kulo – Rigo S KrR B
  5. Anne Avela – Mingo KrR K

 

3. verryttely 10.20-10.40

  1. Linda Sundberg – Appie EVR A
  2. Roosa Kunnas – Samba KrR
  3. Johanna Hakkarainen – Reklaam NuR A
  4. Margareta Segerståhl – La Brau KrR A
  5. Ari Kurki – Riinan Heinä KrR K

 

LUOKKA 2 K.N.-SPECIAL

 

1. verryttely 11.30-11.50

  1. Meira Kurki – Riinan Heinä KrR
  2. Roosa Kunnas – Samba KrR
  3. Johanna Hakkarainen –Reklaam NuR
  4. Linda Sundberg – Appie EVR
  5. Arla Panttila – Porsche PunRa

 

2. verryttely 12.20-12.40

  1. Marja Ström – Monarh KrR
  2. Emmi Meriranta – Tane KrR
  3. Riina Jalonen – Amir Qastal L-ER
  4. Laura Hämäläinen – Evelyn ER
  5. Linda Lensu – Pel Philip PunRa

 

3. verryttely 13.10-13.30

  1. Martina Stjernberg – Eelin Elli KrR
  2. Susanne Ström – Monarh KrR
  3. Maija Porkka – Milli-Villeri HR
  4. Petra Larni – Bazhannia EVR
  5. Ella Ruikka – Rubens KRK

 

LUOKKA 3 HELPPO B:0

 

1. verryttely 14.15-14.35

  1. Maija Porkka – Milli Villeri HR
  2. Martina Stjernberg – Eelin Elli KrR
  3. Anna Kulo – Korona KrR
  4. Nana Sljahta – Pavarotti KrR
  5. Anne Avela – Mingo KrR

 

2. verryttely 15.05-15.25 

  1. Terhi Karppinen – Kirkham xx KrR
  2. Margareta Segerståhl – Cojac KrR
  3. Nana Sljahta – Korona KrR
  4. Pihla Silen – Jarida KrR
  5. Maarit Rimali – Lyytin Lennokas PLR

 


« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään