Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2009 > Kevätlautanen, Tulokset

Kevätlautanen, Tulokset

TULOKSET KEVÄTLAUTANEN 10.5.2009

LUOKKA I PERUSMERKKI

I Katja Laine – Pop Diiva KRt 95 p. 73,1 %

II Sanna Nikkinen – Mickey PHR 78 p. 60 %

II Heini Sandén – Prinz III PHR 78 p. 60 %

4. Susanne Tirronen – Cissi KrR 73 p. 56,2 %

5. Liisa Leskinen – Graf-Fitti KrR 71 p. 54,6 %

6. Anita Kettunen – Graf-Fitti KrR 64 p. 49,2 %

7. Noora Kunnas – Unique vom Grotenheid KrR 60 p. 46,2 %

8. Milla Nevalainen – Cissi KrR 57 p. 43,8 %

Laura Haapala – Unique vom Grotenheid KrR kesk.

 

LUOKKA II a C-MERKKI aluetasolla starttaamattomat ratsukot

I Katja Laine – Pop Diiva KRt 121 p. 67,2 %

II Nea Koskinen – Little Grey PrE 120 p. 66,7 % 

III Veronica Waris – Regent Equus 118 p. 65,6 %

IV Tea Ahjoniemi – Pinrock’s Quasimodo RH Team 113 p. 62,8 %

IV Ari Kurki – Riinan Heinä KrR 113 p. 62,8 %

6. Jenna Lindström – Heart of Castlefield PunRa 112 p. 62,2 %

7. Jenni Bjondahl – Prince Eleastar BoeR 111 p. 61,7 %

8. Margareta Segerståhl – Tjeremy KrR 110 p. 61,1 %

9. Martina Stjernberg – Eelin Elli KrR 109 p. 60,6 %

10. Anette Laiho – Pavarotti KrR 108 p. 60 %

11. Hanna Hellstedt – Tjeremina KrR 107 p. 59,4 %                   

11. Margareta Segerståhl – La Brau KrR 107 p. 59,4 %

13. Iita Mastosalo– Abdul van Nimmerdor PunRa 106 p. 58,9 %                    

14. Jonna Björk – Lari TKR 105 p. 58 %

15. Laura Vainikka – Diora Pro Western Riding 103 p. 57,2 %  

16. Sanna Nikkinen – Mickey PHR 100 p. 55,6 %                      

17. Heini Sandén – Prinz III PHR 99 p. 55 %

17. Anna Kallaskari – Pinrock’s Quasimodo RH Team 99 p. 55 %                                           


LUOKKA II b C-MERKKI tuntiratsastajat opetushevosilla

I Pihla Silen – Micis Pandora KrR 104 p. 57,8 %  

2. Anna Kulo – Habi KrR 102 p. 56,7 %

3. Mikaela Kulo – Lupsun-Pimu KrR 98 p. 54,4 %


LUOKKA III B-MERKKI

I Maarit Rimali – Lyytin-Lennokas PLR 159 p. 69,1 %

II Nina Valli – Daylight SR 154 p. 66,9 %

III Maija Porkka – Milli-Villeri HR 144 p. 62,6 %

IV Kara Martikainen – Harbor NuR 142 p. 61,7 %

V Hanna Hellstedt – Thales xx KrR 136 p. 59,1 %

6. Meira Kurki – Riinan Heinä KrR 135 p. 58,7 %

7. Anette Laiho – Cojac KrR 134 p. 58,3 %

8. Nina Pirinen – Akcija ImRa 131 p. 56,9 %

9. Hanna Kuisma – Pinewood Gerhard RCC 130 p. 56,5 %

10. Hille Biström – Japatso BoeR 127 p. 55,2 %

11. Roosa Kunnas – Lupsun-Pimu KrR 125 p. 54,3 %

12. Martina Stjernberg – Eelin Elli KrR 124 p. 53,9 %                                                            

13. Jonna Björk – Lari TKR 123 p. 53,5 %                                                                             

14. Anna Kulo – Habi KrR 121 p. 52,6 %                                                         

15. Marja Ström – Monarh KrR 116 p. 50,4 %                                                  

15. Susanne Ström – Monarh KrR 116 p. 50,4 %                                                                    

17. Laura Jonsson – Thales xx KrR 109 p. 47,4 %     


LUOKKA IV A-MERKKI

I Tarja Malmström – Imidish RH Team 178 p. 65,9 %

II Roosa Pääläinen – Zyklon Jokera 175 p. 64,8 %

3. Margareta Segerståhl – Mingo KrR 171 p. 63,3 %                  

4. Anne Avela – Cojac KrR 162 p. 60 %               

5. Maija Porkka – Milli-Villeri HR 159 p. 58,9 %                        

5. Johanna Gumse – Ars Justine LoUra 159 p. 58,9 %                                      

7. Katarina Fellman – Wateau TKR 158 p. 58,5 %

7. Maarit Rimali – Lyytin-Lennokas PLR 158 p. 58,5 %             


Kevätlautanen-kiertopalkinnon voitti Margareta Segerståhl – Mingo, onnea!

kuva Tove-Maria Holmasto

« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään