Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2013 > Prix de Graficon, Lähtölista

Prix de Graficon, Lähtölista

Huom! Tallin hevosilla ratsastavat. Radan rakennus klo 10

LUOKKA I RISTIKKO
I verryttely 11.45-12.00
1. Liinu Huurinainen – Virtava, KrR
2. Iia Reiju – Autereen Koijari, KrR
3. Lina Wallenius – Alf, KrR
4. Petra Forsberg – L.P.Tosi Nasta, KrR
5. Susanna Marttila – Zamirah, K-HR
6. Veera Aaltonen – Gleeful Zircon (poni), TwR
 
LUOKKA II A ja B, 50-60 CM
I verryttely
1. Iia Reiju – Autereen Koijari, KrR (IIB)
2. Julia Bjugg – Perheen Kuva, KrR (IIB)
3. Liinu Huurinainen – Virtava, KrR (IIB)
4. Petra Forsberg – L.P.Tosi Nasta, KrR (IIB)
5. Susanna Marttila – Zamirah, K-HR (IIA)
6. Veera Aaltonen – Gleeful Zircon (poni), TwR (IIA)
 
II Verryttely
7. Arne Lemström – L.P.Tosi Nasta, KrR (IIB)
8. Mikaela Kulo – Perheen Kuva, KrR (IIB)
9. Suvi Hatunen – Suvin Sievä, KrR (IIB)
10. Elisa Valtonen – Rillan Renttu, TUR (IIB)
11. Lina Wallenius – Alf, KrR (IIA)
 
III Verryttely
12. Annika Reijonen – Coneridge O´Connor, VITRA (IIA)
13. Jenny Viitanen – Dynamit-Victoria, NaUra (IIA)
14. Lina Wallenius – Riinan Heinä, KrR (IIA)
15. Sini Lindroos – Flamingo, KF (IIA)
16. Laura Kokko – Eviva, ER (IIA)
 
IV Verryttely
17. Eveliina Huuhtanen – Stigma, NaUra (IIA)
18. Niina Pyrhönen – Teho-Turpeinen, JRS (IIA)
19. Anna Kulo – Rauhalan Hilda, KrR (IIB)
20. Pinja Tikkanen – Trins Forewer, MänRa (IIA)
21. Mari Palmu – Anubis, SR (IIA)
 
LUOKKA III  70-80 CM , ponit 10 cm tasoitus
I verryttely
1. Martina Stjernberg – Riinan Heinä , KrR
2. Sini Lindroos – Flamingo, KF
3. Laura Kokko – Eviva, ER
4. Anna Kulo – Rauhalan Hilda, KrR
5. Amalia Makkonen – Trins Forewer, Majoran
 
II verryttely
6. Mari Palmu – Anubis, SR
7. Niina Pyrhönen – Teho-Turpeinen, JRS
8. Eveliina Huuhtanen – Stigma, NaUra
9. Nea Äijälä – Jovelinda, JRS
10. Nora Nordström – Chickory, NuR
11. Noora Tökkeri – Grafas, KF

 


« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään