Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2014 > Jaakon Palkinto, Lähtölista

Jaakon Palkinto, Lähtölista

Sunnuntai 24.8.2014

Kisat pidetään huomenna normaalisti. Jos kenttä on aamulla liian pehmeä, perumme kisat.

Ilmoitamme asiasta erikseen huomenna aamulla.

Pyytäisimme tulemaan ajoissa paikalle

LUOKKA I, Hessi tallin raviohjelma

I Verryttely 8.40 – 9.00

1. Viivi Lehtisalo – L.P.Tosi Nasta, PrE

2. Emma Ruotanen – Kapassi, KrR

3. Aleksandra Tavaststjerna  – Fajol Swe, KrR

4. Emmi Kämppi – Leijan Helmi, KrR

5. Isabella Hyppönen – Autereen Koijari, KrR

6. Venla Torsner – Virtava, KrR

7. Anette Johansen – Goldy, SuoRa

LUOKKA II A ja B, Helppo C:2

I Verryttely n. klo 10.00 – 10.15

1. Liinu Huurinainen – Perheen Kuva, KrR (IIB)

2. Marilla Timonen – Salaman Suvi, KrR (IIB)

3. Elisa Valtonen – Rillan Renttu, KrR (IIB)

4. Marianne Hyppönen – Autereen Koijari, KrR (IIB)

5. Julia Bjugg – Rauhalan Hilda, KrR (IIB)

6. Emma Ruotanen – Virtava, KrR (IIB)

II Verryttely n. klo 11.05 – 11.20

7. Kari Hietanen – Rillan Renttu, KrR (IIB)

8. Inka Hyytiäinen – Hukkakaura, KrR (IIB)

9. Tia Laipaik – Vilinä Ville, KrR (IIB)

10. Petra Hietanen – Rauhalan Hilda, KrR (IIB)

11. Säde Neuvo – Horsbäcks Bestla, KrR (IIB)

12. Anu Ruotanen – Villisiina, KrR (IIB)

III Verryttely n. klo 12.10 – 12.25

13. Emmi Kettunen – Madonna III, LOR (IIA)

14. Lisette Wessman – Chipolino 10, MT-TEA (IIA)

15. Amalia Makkonen – Papanatas, Majoran (IIA)

16. Sonia Nurminen – Sirena Bonita, TFC (IIA)

17. Linnea Niemi – Maja, KrR (IIA)

18. Sisko Pekki – Ricky Martin, LSR (IIA)

LUOKKA II Helppo C:2 ja LUOKKA III KN-Special

I Verrytely n. klo 13.10 – 13.25

19. Sirkku Oinonen – Taz, LSR (Luokka IIA)

20. Linda Sinkkonen – Alf, KrR (Luokka IIA)

1. Julia Bjugg – L.P.Tosi Nasta, KrR

2. Elisa valtonen – Horsbäcks Bestla,, KrR

3. Liinu Huurinainen – Autereen Koijari, KrR

4. Terhi Paavola – Eros VII, LOR

II Verryttely  n. klo 14.20 – 14.35

5. Martina Stjernberg – Pirveliina, KrR

6. Mari Palmu – Sirena Bonita, SR

7. Mari Sohlström – Ricky Martin, LSR

8. Amalia Makkonen – Maja, Majoran

9. Sonia Nurminen – Taz, TFC

10. Päivi Jokinen – Turon Milli, ImRa

III Verryttely n. klo 15.20 – 15.35

11. Mari Palmu – Papanatas, SR

12. Erika Hanhisuanto – Kapassi, KRG

13. Ninni Sallinen – Kaiva II, PunRa

14. Matilda Salmi – Wesaborgs Peps Ponny, PunRa

15. Telma Lumiala – Everest Igor, HeWi

-   Sini Hagelberg – Aristocrat, Club RR (kilpailun ulkop)

 


« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään