Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2014 > Kevätlautanen, Tulokset

Kevätlautanen, Tulokset

TULOKSET KEVÄTLAUTANEN 27.4.2014
Rauhalan Talli
 
LUOKKA I PERUSMERKKI
 
I  Emma Ruotanen – Leijan Helmi, KrR                 85,5 p / 65,77%
II Anu Ruotanen – Leijan Helmi, KrR                    83,0 p / 63,85%
III Emmi Kämppi – Perheen Kuva, KrR                77,5 p / 59,62%
III Marianne Hyppönen – Salaman Suvi, KrR        77,5 p / 59,62%
5. Viivi Lehtisalo – Virtava, Pro Equo                    75,5 p / 58,08%
6. Sanna Palas-Lassila – L.P.Tosi Nasta, KrR        74,0 p / 56,92%
7. Säde Neuvo – Suikun Joonas, KrR                    69,0 p / 53,08%
7. Isabella Hyppönen – Virtava, KrR                      69,0 p / 53,08%
9. Aleksandra Tavaststjerna – Rillan Renttu, KrR    66,5 p / 51,15%
 
LUOKKA II a C-MERKKI aluetasolla starttaamattomat ratsukot
 
I   Emilia Niinivirta – Szamot, PunRa                           117,0 p / 65,00% (47,5p)
II Ari Kurki – Pirveliini, KrR                                        97,5 p / 54,17% (38,5p)
3. Merja Haavisto – Backyard´s Angelique, PeuRa      94,5 p / 52,50% (36,0p)
4. Linda Sinkkonen – Alf, KrR                                     93,5 p / 51,94% (35,5p)
5. Linnea Niemi – Maja, KrR                                       88,0 p / 48,89% (34,5p)
6. Amalia Makkonen – Anubis, MAJORA                   88,0 p / 48,89% (34,0p)
 
LUOKKA II b C-MERKKI tuntiratsastajat opetushevosilla
 
I  Suvi Hatunen – Autereen Koijari, KrR                      119,0 p / 66,11% (47,0p)
II.Julia Bjugg – L.P.Tosi Nasta, KrR                            113,5 p / 63,06% (43,5p)
3. Liinu Huurinainen – Autereen Koijari, KrR                112,0 p / 62,22% (43,5p)
4. Elisa Valtonen – Villisiina, KrR                                 111,5 p / 61,94% (43,0p)
5. Mikaela Kulo – Perheen Kuva, KrR                         106,0 p / 58,89% (41,5p)
6. Petra Forsberg  – Salaman Suvi, KrR                       104,0 p / 57,78% (41,0p)
7. Ulla Koiste – Rauhalan Hilda, SUORA                     104,0 p / 57,78% (39,5p)
8. Wilma Lahtinen – Rauhalan Helga, KrR                     101,0 p / 56,11% (39,0p)
 
LUOKKA III B-MERKKI
 
I  Emeila Niinivirta  – Szamot, PunRa                            147,0 p / 63,91% (51,5p)
II Jenna Storbjörk – Roberta, NPR                               142,5 p / 61,96% (49,5p)
III Tiina Hlevnjuk – Roberta, Viro                                 141,0 p / 61,30% (51,5p)
IV Jan Andersson – Villisiina, KrR                                139,0 p / 60,43% (49,5p)
5. Tiina Hlevnjuk – Ruule, Viro                                     136,0 p / 59,13% (49,0p)
6. Lina Wallenius – Alf, KrR                                         134,5 p / 58,48% (46,0p)
7. Martina Stjernberg – Pirveliini, KrR                           133,5 p / 58,04% (46,0p)
8. Emmi Kotolampi – Caballo Latimer, PeuRa               132,5 p / 57,61% (47,0p)
9. Nina Fagerholm – Cenda, LHR                                  127,5 p / 55,43% (44,0p)
10. Iida Jolma – Monte Verdi, LHR                               126,0 p / 54,78% (42,5p)
11. Mari Palmu – Exiting Taste xx, SR                            119,5 p / 51,96% (42,5p)
12. Amalia Makkonen – Anubis, MAJORA                   115,0 p / 50,00% (40,0p)
13. Pinja Tikkanen – Exiting Taste xx, MänRa                114,0 p / 49,57% (41,0p)
14. Jenni Sohlman – Maja, SkaRa                                  110,0 p / 47,83% (38,0p)
 
KEVÄTLAUTANEN KIERTOPALKINNON VOITTI
JAN ANDERSSON – VILLISIINA, ONNEA!

 

 


« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään