Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2015 > Kalkkis Cup/Prix de Lone, lähtölista

Kalkkis Cup/Prix de Lone, lähtölista

RADAN RAKENNUS AAMULLA KLO 8.00, KISAT ALKAA JO KLO 9.00!!

sunnuntaina 13.9.2015 klo 9.00

Prix de Lone ja Kalkkis Cup , koulu ratsastus helppo C :1

(K=Kalkkis L=Lone)

I verryttely 8.45-9.00

1. Säde Neuvo – Suikun Joonas, KrR (L)

2. Emmi Kämppi – Rauhalan Hilda, KrR (L)

3. Venla Torsner – Perheen Kuva, KrR (L)

4. Wilma Lahtinen – Kapassi, KrR (L)

5. Emma Ruotanen – Virtava, KrR (L)

6. Ulla Koiste – Rauhalan Helga, KrR (K)

II Verryttely 9.50 - 10.05

7. Aleksandra Tavaststjerna – Rauhalan Hilda, KrR (L)

8. Aino Bordi – Villisiina, KrR (L)

9. Liinu Huurinainen – Perheen Kuva, KrR (L)

10. Petra Hietanen – L.P.Tosi Nasta, KrR (K)

11. Anu Ruotanen – Autereen Koijari, KrR (K)

12. Sanna Palas-Lassila – Sikurin Sissi, KrR (K)

13. Nina Pellikka – Suikun Joonas, KrR (K)

III Verryttely 11.00 - 11.15

14. Isabella Hyppönen – Virtava, KyiF (kisan ulkopuolella) (L)

15. Tuulia Lepistö-Paisley – L.P.Tosi Nasta, KrR (K)

16. Suvi Hatunen – Villisiina, KrR (K)

17. Arne Lemström – Autereen Koijari, KrR (K)

18. Mita Lemström – Leijan Helmi, KrR (vain koulu)

19. Kari Hietanen – Sikurin Sissi, KrR (K)

20. Ari Kurki – Pirveliini, KrR (K)

ESTEET, arv. 367.1 A2/A2

I verryttely 60 cm, n. klo 13.30 – 13.45

1. Liinu Huurinainen – Perheen Kuva, KrR (L)

2. Säde Neuvo – Suikun Joonas, KrR (L)

3. Isabella Hyppönen – Virtava, KyiF (L) (kisan ulkopuolella)

4. Aleksandra Tavaststjerna – Rauhalan Hilda, KrR (L)

5. Suvi Hatunen – Villisiina, KrR (K)

6. Kari Hietanen – Sikurin Sissi, KrR (K)

II Verryttely 60 cm, arv 367.1 A2/A2

7 Aino Bordi – Villisiina, KrR (L)

8. Venla Torsner – Perheen Kuva, KrR (L)

9..Wilma Lahtinen – Kapassi, KrR (L)

10. Emma Ruotanen – Virtava, KrR (L)

11. Arne Lemström – Autereen Koijari, KrR (K)

12. Ari Kurki – Pirveliini, KrR (K)

III verryttely 40 cm arv 367.1 A2/A2

13. Emmi Kämppi – Rauhalan Hilda, KrR (L)

14. Anu Ruotanen – Autereen Koijari, KrR (K)

15. Nina Pellikka – Suikun Joonas, KrR (K)

16. Petra Hietanen – L.P.Tosi Nasta, KrR (K)

17. Ulla Koiste – Rauhalan Helga, KrR (K)

18. Sanna Palas-Lassila – Sikurin Sissi, KrR (K)

19. Tuulia Lepistö-Paisley – L.P.Tosi Nasta, KrR (K)

« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään