Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2015 > Prix de Graficon, Lähtölista

Prix de Graficon, Lähtölista

Lähtölista sunnuntaina 31.5.2015

HUOM RADAN RAKENNUS AAMULLA KLO 10.30!!

TALLIN PARKKIPAIKKA VARATTU TRAILEREILLE, LAITTAKAA AUTO KARTANON PIHALLE!

LUOKKA I RISTIKKO arv. A.0.0

I verryttely 11.45-12.00

1. Kari Hietanen – Sikurin Sissi, KrR

2. Emmi Kämppi – Perheen Kuva, KrR

3. Petri Kovacs – Autereen Koijari, KrR

4. Aleksandra Tavaststjerna – Virtava (p), KrR

5. Isabella Hyppönen – L.P.Tosi Nasta, Kyif

II verryttely

6. Venla Torsner - Perheen Kuva, KrR

7. Viivi Lehtisalo – L.P.Tosi Nasta, PrE

8..Emma Ruotanen – Virtava (p), KrR

9. Aada Levänen – Skäpperåds Bonita (pp), KrR

III verryttely

11. Lilja Somervuori – Sirena Bonito (p), Kyif

11. Marianne Hyppönen – Perheen Kuva, Kyif

12. Mei Notkonen – Mio (p), KrR

13. Ninni Iivonen – Löwe (p), L-Ura

14. Sofia Skoglund – Sakra (p), KrR

LUOKKA IIA ja B 60 CM, arv. 367.1 A2/A2

I verryttely

1. Wilma Lahtinen – Suikun Joonas, KrR (IIB)

2. Jan Andersson – Kapassi, KrR (IIA)

3. Sofia Sandtröm – Salaman Suvi, KrR (IIB)

4. Jatta Nyyssönen – Hukkakaura, KrR (IIB)

5. Petri Kovacs – Autereen Koijari, KrR (IIB)

6. Kari Hietanen – Sikurin Sissi, KrR (IIB)

II verryttely

7. Lilja Somervuori – Sirena Bonito (p), Kyif (IIA)

8. Aino Bordi – Rauhalan Hilda (p), KrR (IIB)

9. Säde Neuvo – Virtava (p), KrR (IIB)

12. Marianne Hyppönen – Autereen Koijari, KrR (IIB)

11. Jan Andersson – Salaman Suvi, KrR (IIA)

III verryttely

13. Iida Peltola – Holdingas, L-Ura (IIA)

14. Ninni Iivonen – Löwe (p), L-Ura (IIA)

15. Sofia Skoglund – Sakra (p), KrR (IIA)

16. Orvokki Somervuori – Jogi (p), Kyif (IIA)

17. Linnea Niemi – Jacob´s Peel´s Aukje (p), KrR (IIA)

18. Mei Notkonen – Mio (p), KrR (IIA)

LUOKKA III 70 CM, arv. 367.1 A2/A2

I verryttely

1. Iida Peltola – Holdingas, L-Ura

2. Orvokki Somervuori – Jogi (p), Kyif

3. Linnea Niemi – Jacob´s Peel´s Aukje (p), KrR

4. Aino Bordi – Rauhalan Hilda (p), KrR

II verryttely

5. Wilma Lahtinen – Rauhalan Hilda (p), KrR

6. Suvi Hatunen – Villisiina, KrR

7. Elisa Valtonen – Suikun Joonas, KrR

8. Liinu Huurinainen – Vilinä Ville, KrR

9. Jan Andersson – Hukkakaura, KrR

LUOKKA IV 80 CM, arv 367.1 A2/A2

I verryttely

1. Liinu Huurinainen – Vilinä Ville, KrR

2. Jan Andersson – Hukkakaura, KrR

3. Elisa Valtonen – Suikun Joonas, KrR

4. Suvi Hatunen – Villisiina, KrR

« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään