Kirkkonummen ratsastajat

Page
Menu
News
Olet täällä:   Etusivu > Kilpailut > 2016 > Jaakon Palkinto, tulokset

Jaakon Palkinto, tulokset

Rauhalan talli 9.10.2016

Luokka I, Hessitallin raviohjelma
I Emilia Streng – Albert, Tampa                                93,5p / 66,8% (13,5p)
II Emilia Karpasuo – Virtava, KrR                            91,0p / 65,0% (13,0p)
3. Alma Ruotanen – Pom, KrR                                 89,5p / 63,9% (12,5p)
4. Aino Härkönen – Hemuli, SBR                             88,0p / 62,9% (12,5p)
5. Ronja Holmström – Manakes, V-NR                    84,0p / 60,0% (12,0p)
 
Luokka IIA, Helppo C:2, 2-tasolla starttaamattomat ratsukot
I Mira Kivelä – Tuiskunn Ronya, L-URA                143,0p / 65,0% (40,0p)
II Ida Laukkanen – Jatsin Pajatso, V-NR                141,5p / 64,3% (40,0p)
3. Veera Holmström – Manakes, V-NR                   139,0p / 63,2% (40,0p)
4. Ida Laukkanen – Rullarsböle Lilli, V-NR              136,5p / 62,0% (40,0p)
5. Ari Kurki – Pirveliini, KrR                                      133,5p / 60,7% (36,0p)
6. Orvokki Somervuori – Sirena Bonito, KyiF          131,5p / 59,8% (36,0p)
7. Orvokki Somervuori – Jogi, KyiF                         130,0p / 59,1% (35,0p)
 
Luokka IIB, Helppo C:2, tuntiratsastajat opetushevosilla
I Suvi Hatunen – Autereen Koijari, KrR                  140,5p / 63,9% (39,0p)
II Marianne Hyppönen – Rauhalan Hilda, KyiF       140,5p / 63,9% (37,0p)
III Nina Pellikka – Rillan Renttu, KrR                      136,5p / 62,0% (37,0p)
4. Ulla Koiste – Hukkakaura, KrR                           136,5p / 62,0% (36,0p)
5. Anu Ruotanen – Sikurin Sissi, KrR                     135,5p / 61,6% (37,0p)
6. Mikaela Kulo – Perheen Kuva, KrR                    131,5p / 59,8% (35,0p)
7. Emma Ruotanen – Suikun Joonas, KrR             130,5p / 59,3% (35,0p)
8. Salla Marttala – Rauhalan Helga, KrR                128,5p / 58,4% (35,0p)
9. Sanna Palas-Lassila – L.P.Tosi Nasta, KrR       127,0p / 57,7% (34,0p)
 
Luokka III, Helppo B KN Special, avoin kaikille
I Jan Andersson – Villisiina, KrR                             161,5p / 64,6% (45,0p)
II Jenny Halila – Cayenne, SUR                             153,5p / 61,4% (43,0p)
III Mira Kivelä – Tuiskun Ronya, L-Ura                   152,5p / 61,0% (41,0p)
4. Amanda Tamminen – Kipunan Yllätys, EER       151,5p / 60,6% (43,0p)
5. Elisa Valtonen – Horsbäcks Bestla, KrR            151,5p / 60,6% (41,0p)
6. Kati Reponen – Atso, ER                                    150,0p / 60,0% (42,0p)
7. Meira Kurki – Pirveliini, KrR                                 149,0p / 59,6% (41,5p)
8. Anna Manninen – Kapassi, KrR                          148,5p / 59,4% (41,5p)
9. Lilja Somervuori – Sirena Bonito, KyiF                141,0p / 56,4% (39,0p)
10. Orvokki Somervuori – Jogi, KyiF                      140,5p / 56,2% (39,5p
11. Salla Marttala – Hukkakaura, KrR                      Kesk
JAAKON PALKINTO KIERTOPALKINNON VOITTI:
JAN ANDERSSON – VILLISIINA, ONNEA!
« Edellinen  |   Ylös  |   Seuraava »

Powered by CMSimple | Kirjaudu sisään